HP 15 m LC-SC Multi-Mode Fibre Channel Cable

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / HP 15 m LC-SC Multi-Mode Fibre Channel Cable
Du må logge inn for å handle/se priser.
HP 15 m LC-SC Multi-Mode Fibre Channel Cable (221691-B23)

HP 15 m LC-SC Multi-Mode Fibre Channel Cable

Produsentnr.:
221691-B23
/ Varenr.:
279794
EAN:
0720591158620
  • Type Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 SC
Forventet på lager 24.10.2019
Beskrivelse

Compaq continues to deliver its best connectivity products following the most modern technologies, keeping pace with the time. Cables and adapters from Compaq give the most reliable connection and interaction of attached devices. Whatever your connectivity need may be - choose Compaq products for proper connection!

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.
Alt innhold © Digisys AS 2019