Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Nettverkskort

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkskort
Viser 1-60 av 609 produkter
MELLANOX BlueField TM Controller card 100Gb/s QSF
Varenr.: MBF1M636A-CSNAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
Forventet på lager 19.03.2020
MELLANOX ConnectX-5 EN NIC, 25GbE single-port SFP28, PCIe3.0 x16
Varenr.: MCX511F-ACAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Forventet på lager 19.03.2020
MELLANOX ConnectX-5 Ex 100GbE, Dual Port QSFP28, PCIe 4.0 x16, OCP 2.0, Type 1 with HM, No Bracket
Varenr.: MCX546A-CDAN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
Forventet på lager 19.03.2020
MELLANOX ConnectX-6 VPI NIC, 100Gb/s (HDR100, EDR IB and 100GbE), dual-port QSFP56, PCIe3.0/4.0 x16
Varenr.: MCX653106A-ECAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
Forventet på lager 31.03.2020
ALLIED TELESYN 100BFX ST FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
Varenr.: AT-2711FX/ST-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Forventet på lager 02.03.2020
QNAP 5GBE MULTI-GIG EXP CARD AQUANTIA AQC111C GEN2 X 1 IN CTLR
Varenr.: QXG-5G1T-111C
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 5Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
STARTECH USB 3.0 TYPE-C TO 5 GIGABIT ETHERNET ADAPTER - 5GBASE-T IN ACCS
Varenr.: US5GC30
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 5Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
På lager
TP-LINK AV1000 Powerline Starter Kit 1 Gigabit Port 1000Mbps Powerline
Varenr.: TL-PA7017 KIT
Grensesnitt: Strøm / Ethernet  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
Forventet på lager 10.03.2020
ALLIED TELESYN 100BFX SC FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
Varenr.: AT-2711FX/SC-901
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
På lager
ALLIED TELESYN MNGM CONSOLE CBL KIT USB TYPE A 990-006541-00 CABL
Varenr.: AT-VT-KIT3
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 0Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
På lager
STARTECH USB 3.0 TYPE-C TO 2.5 GIGABIT ETHERNET ADAPTER - 2.5GBASE-T IN ACCS
Varenr.: US2GC30
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 2.5Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
På lager
TP-LINK USB 2.0 Port,RJ-45 Port Web Management
Varenr.: TL-PS310U-V2
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
På lager
CISCO Intel X710 quad port 10G SFP+ NIC
Varenr.: UCSC-PCIE-IQ10GF=
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
ALLIED TELESYN 10/100/1000T PCIE SCR FAST ETH ADPTRCARD
Varenr.: AT-2912T-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
Forventet på lager 12.03.2020
ALLIED TELESYN PCI-Express Dual Port Adapter: 10km 1000SX SC Connector, 10/100/1000Base-T
Varenr.: AT-2911STX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
På lager
VIDEO SEVEN USB C TO RJ45 WHITE ADAPTOR USB 3.1 THUNDERBOLT TO RJ45 WHT CABL
Varenr.: V7UCRJ45-WHT-1E
Grensesnitt: Thunderbolt  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
På lager
Viser 1-60 av 609 produkter
...
Alt innhold © Digisys AS 2020